• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de voettekst

janneke@andernieuws.eu

Ander Nieuws

Ander Nieuws

Wat het journaal niet uitzond

  • Home
  • Boeken
    • Ander Nieuws Deel 1
    • Trump, grondweg & wereld
    • Overgang naar het Aquariustijdperk
  • Artikelen
  • Lezingen
  • Janneke Monshouwer
  • Contact

Coen Vermeeren in gesprek met journalist Janneke Monshouwer en hoogleraar Cees Hamelink

29/11/2016 By janneke

www.bitchute.com/video/o6qI75ahCJ3w

Gepubliceerd op 29 sep. 2016Er is tegenwoordig veel kritiek op de berichtgeving van de zogenaamde Main Stream Media. Aan de lopende band verschijnen boeken met kritiek op de journalistiek. Onlangs nog Arnold Karstkens in Nederland met zijn boek – Journalist te koop. Maar eerder al boeken van Udo Ulfkotte – Gekaufte Journalisten – recent verschenen in de Nederlandse vertaling – Gekochte Journalisten – en in eigen land o.a. Janneke Monshouwer met haar boek – Ander Nieuws – wat het journaal niet uitzond.

Iemand anders die kritisch is op het nieuws en daar op de Universiteit van Nederland college over gaf onder de titel ‘Waarom moet je niet geloven wat er in de krant staat’, is emeritus hoogleraar prof. dr. Cees Hamelink.

Het past volledig in de tijdgeest van o.a. klokkenluiders als Julian Assange en Edward Snowdon, dat manipulatie en corruptie alom plaats zouden vinden. Maar geheimen kunnen niet langer bewaard worden. Mocht je denken dat dat vroeger beter was, kom dan op deze avond naar Janneke Monshouwer en Cees Hamelink luisteren. De praktijk ontmoet hier de academie. Hamelink doceerde aan de UvA en VU en Monshouwer werkte jarenlang in Hilversum bij het nieuws.

Coen Vermeeren gaat met hen in gesprek over het nieuws en de betrouwbaarheid van de media aan de hand van historische gebeurtenissen en de actualiteit.

Onderwerpen die aan bod komen zijn heel divers met onder andere binnen- en buitenlands nieuws van de afgelopen decennia. Van de moord op John F. Kennedy tot de Vietnamoorlog en van Eerste Golfoorlog naar de Tweede. Van Obama naar Putin en van de EU naar de VS. Van Brexit naar Nexit en van de Eurocrisis naar de ecologische crisis. Kortom over van alles en nog wat.

Een perfecte avond voor iedereen die de complexe gebeurtenissen en de berichtgeving daarover in de wereld wil kunnen duiden.

JANNEKE MONSHOUWER

Werkte ruim 30 jaar voor de Nederlandse TV (op de redactie maar ook als journalist). Daarbij stond zij in nauw contact met alle verschillende afdelingen maar ook met overheidsinstellingen, beleidsmakers, wetenschappers, defensie en bijvoorbeeld directeuren van banken en bedrijven. Daarnaast is zij documentairemaakster en schrijfster.

CEES HAMELINK

Cees Hamelink is emeritus hoogleraar Internationale Communicatie aan de Universiteit van Amsterdam en emeritus hoogleraar Media, Religie en Cultuur aan de Vrije Universiteit. Professor Hamelink heeft zich op vele terreinen ingezet voor de mensenrechten. Ook was hij persoonlijk adviseur van de toenmalige Secretaris Generaal van de Verenigde Naties, Kofi Annan.

Gerelateerde berichten:

  • Janneke Monshouwer over wat de NOS niet uitzond, het boek 'Ander Nieuws, wat het Journaal niet uitzond', 30 januari 2019
    Janneke Monshouwer over wat de NOS niet uitzond, het boek…
  • In gesprek met Rico Brouwer over Trump en de Wereldpolitiek
    In gesprek met Rico Brouwer over Trump en de Wereldpolitiek
  • CV Janneke Monshouwer
    CV Janneke Monshouwer
  • Vragen aan Trump
    Vragen aan Trump

Category iconInterview Tag iconbetrouwbaarheid media,  corruptie,  Edward Snowden,  Julian Assange,  klokkenluiders,  Lockheed Affaire,  manipulatie,  Prins Bernhard,  Studium Generale Delft

Geïnteresseerd in een lezing?

Janneke komt graag bij u langs.
Meer over lezingen

Footer

AnderNieuws.eu

AnderNieuws
wat het Journaal niet uitzond

- Boeken
- Artikelen
- Lezingen

- Voor gratis AnderNieuwsberichten meld je aan bij:

Contact: Janneke Monshouwer
info@andernieuws.eu

In het kort

Met 40plus jaar ervaring van werk voor de Nederlandse publieke omroep en het NOS Journaal in combinatie met spirituele opleidingen, ook in ‘waar-nemen’, kan ik mijn AnderNieuws-werk een ‘zoektocht’ noemen naar onze ware geschiedenis en het ware nieuws.

Verantwoording

De prijs van mijn boeken is hoger dan de gemiddelde prijs omdat het dikke boeken zijn waar veel in staat en omdat het boek per bestelling bij PUMBO prachtig wordt geprint volgens de ‘print on demand’-methode.

Lezerswaardering

De lezers van mijn boeken waarderen de inhoud gemiddeld op 8 á 9 uit 10.

Zie reviews:
- Ander nieuws
- Trump grondwet wereld
- Overgang naar het aquarius tijdperk

Copyright © 2023 Janneke Monshouwer – Made with ♡ by RaketNet